vesti24.mk

Tag : хулахопки

ЗАБАВА

Не ги фрлајте старите хулахопки: Интересни идеи кои ќе ви се допаднат (ВИДЕО)

admin
Погледнете неколку корисни трикови кои ќе ви откријат за што се може де ги употребите старите хулахопки. По носењето, не ги фрлајте, со нив може...