vesti24.mk

Tag : Хулијана Авада

ЖИВОТ

Оваа прва дама ги засени Меланија Трамп и Брижит Макрон со својата убавина и стил, ја нарекуваат новата Џеки Кенеди

Ferad Aruc
Првата дама на Аргентина, Хулијана Авада, со причина е наречена Џеки Кенеди од Јужна Америка. Со последното појавување во јавноста уште еднаш докажа дека е...