vesti24.mk

Tag : хумор

ЗАБАВА ХОРОСКОП

Секој сака да биде во нивно друштво: Овие четири хороскопски знаци имаат најдобра смисла за хумор

admin
Некои луѓе, колку и да се трудат, не успеваат да ги насмеат другите, додека некои лесно успеваат. Таквите луѓе по природа се интересни и имаат...