vesti24.mk

Tag : хусеин балапур

ЗАБАВА

Се симнал од брод како мигрант: Станал крал на Инстаграм кој заработува дебело

admin
Кога почнал да објавува фотографии од своето голо истетовирано тело, 28-годишниот Хусеин Балапур станал ѕвезда на Инстаграм со прекар „Yakiboy”. Тетовираниот мускулест маж кој денес...