vesti24.mk

Tag : Хјустон

ВЕСТИ СВЕТ

Овој полицаец го нарекуваат свиња, а ќе ви стане јасно и по гледањето на видеото

Ferad Aruc
Една жена на концерт на популарниот рапер Дрејк во Хјустон останала во шок кога видела полицаец како фотографира задник на друга жена без нејзино знаење....