vesti24.mk

Tag : хју хефнер

ЗАБАВА

Хефнер лежеше на кревет со 7 голи девојки, ме чекаа да почне сексот! Памела ги опиша оргиите во „Плејбој“ вилата на Хефнер

Ferad Aruc
Некогашната Плејбој зајачица Памела Андерсон во емисијата на Пирс Морган открила сочни детали од оргиите кои правеле во вилата на Хју Хефнер. – Во средината...
ЗАБАВА

Инстаграм профилот на австралискиот Хју Хефнер беше суспендиран поради несоодветна содржина

Ferad Aruc
Познатиот Инстаграм профил “Candy Shop Mansion” е суспендиран поради несоодветна содржина. Профилот има околу 800.000 илјадници следбеници со околу 1.100 објави кои дел од нив...
ЖИВОТ

Наследи големо богатство: Вдовицата на Хју Хефнер донесе одлука за која сите ја осудуваат!

Ferad Aruc
Сопственикот на Плејбој, Хју Хефнер почина во септември минатата година, а дел од своето богатство и остави на својата сопруга Кристал Харис Хефнер (31). Меѓу...
ЗАБАВА СВЕТ

Неверојатниот живот на 26-годишниот син на Хју Хефнер кој пораснал окружен со зајачици

Ferad Aruc
Купер Хефнер е најмладиот син на основачот на Плејбој, Хју Хефнер, и судејќи по се, негов наследник. 26-годишниот Купер има големи планови токму тој да...