vesti24.mk

Tag : цара мими

ЗАБАВА

Ако знаете кој е Зоки Шумадинац, мора да ја видите и Цара Мими (УРНЕБЕСНО ВИДЕО)

admin
Зоки Шумадинац со својата песна „Аутотјун“ ја насмеа публиката од целиот Балкан. Не навлегуваме дали човекот е само шоумен или нешто друго е во прашање....