vesti24.mk

Tag : цареви кули

ВЕСТИ

Стоилковски: „Цареви Кули“ да добие правна разрешница со судење за злоупотреба на службената положба на Заев!

admin
Власта се уште ги крие вистинските одговори за случајот „Мавровка“. Не се знае ниту како дојде до тоа неколку бетонски катови да бидат изградени среде...