vesti24.mk

Tag : цариници

ВЕСТИ

Приведени двајца цариници за поткуп на Табановце

admin
СВР Куманово, Одделение за Криминалистичка полиција, Отсек за Економски криминалитет во содејство со Секторот за професионална одговорност – Одделението за внатрешни истраги при Царинска Управа...