vesti24.mk

Tag : цветанка иљазова

ВЕСТИ

Нови обвинувања: „Непотизмот на Костадин Костадинов нема крај“

admin
За непотизам во семејството на портпаролот на СДСМ информира Цветанка Иљазова. „Непотизмот на Костадин Костадинов нема крај ! Јагода Јанковска тетка ( од негов татко...