vesti24.mk

Tag : Цветанче Тодоровски

Uncategorized

Три златни медали за македонски готвачи во Измир

admin
Тимот на Македонската асоцијација на готвачи и шефови – ГастроМак Македонија, освои три златни медали на годинашниот Прв интернационален гастрономски натпревар во Измир, Турција, што...