vesti24.mk

Tag : Цветан Типуновски

ВЕСТИ

Трипуновски во прилепско Канатларци: Земјоделците се незадоволни од политиките на власта на СДСМ

admin
Дополнителниот заманик министер за земјоделие, Цветан Типуновски денеска беше во посета на прилепско Канатларци, каде што оствари средби со мештаните кои што го изразија совоето...