vesti24.mk

Tag : цветан

ВЕСТИ

Ивчева: Невидена иронија, немојте да кажувате гачки за вашите „реформи“ во администрацијата!

admin
Наталија Ивчева реагираше на симултаниот напад на јуришниците и професионалните „новинари“ на СДСМ врз заменик министерот за земјоделие, Трипуновски. Ивчева во својот пост на ФБ...