vesti24.mk

Tag : цветни мотиви

МОДА

Најубавите цветни парчиња од high street брендовите(галерија)

admin
Во новите колекции на high street брендовите има прекрасни фустани, здолништа, блузи, комбинезони, макси фустани со цветни мотиви. Пролетните и летните колекции на познатите high...