vesti24.mk

Tag : цветови

ЗАБАВА

Поучна приказна: Понекогаш погледнете и од другата страна на ѕидот

admin
Една млада жена била многу горда на цвеќињата во нејзината градина. Таа го наследила ова хоби од нејзината баба, која ја научила како да ги...