vesti24.mk

Tag : цду

ВЕСТИ

Ѓорчев: Големи честитки до Фон Дер Лејен, германската ЦДУ и Европската народна партија

admin
Големи честитки за Урсула Фон Дер Лејен, германската ЦДУ и Европската народна партија испрати вечерва пратеникот на ВМРО-ДПМНЕ; Влатко Ѓорчев. „Мајка на 7 (седум) деца:...