vesti24.mk

Tag : цемејна драма

ЦРНА ХРОНИКА

Семејна драма во Скопје: Одлучила да го остави сопругот, па настанал хаос

Ferad Aruc
Скопјанката Р.К. (40) вчера по претходна расправија со нејзиниот сопруг Р.Т. во семејниот дом, се вратила да си ги земе личните работи, бидејќи донела одлука...