vesti24.mk

Tag : цената на горивата

МАКЕДОНИЈА

Поскапија горивата?

admin
Ново, благо покачување на цената на горивата можеме да очекуваме со новата корекција на Регулаторната комисија за енергетика, закажана за денеска. Според последните ценовни движења,...