vesti24.mk

Tag : цена на горивата во македонија

Uncategorized

Од полноќ нова цена на бензините и дизелот во Македонија

admin
Регулаторната комисија за енергетика денеска околу пладне треба да ги објави новите цени на нафтените деривати кои ќе почнат да важат од полноќ. Актуелните случувања...