vesti24.mk

Tag : цена на струја

ВЕСТИ

Според МЕПСО: Граѓаните се виновни затоа што се бунат за поскапата струја!

admin
Плаќаат повисоки сметки за мобилен телефон и интернет, а се бунат за поскапувањето на струјата. АД Мепсо излезе со соопштение по реакцииите во јавноста за...