vesti24.mk

Tag : цени

ВЕСТИ ЕКОНОМИЈА

Од полноќ нови цени на горивата

admin
Регулаторната комисија за енергетика денеска ќе ги соопшти новите цени на нафтените деривати кои ќе важат од полноќ. Минатата недела цената на малопродажните цени на...
ВЕСТИ ЕКОНОМИЈА

Нови цени на горивата од полноќ

admin
Регулаторната комисија за енергетика денес треба да ги соопшти новите цени на горивата кои ќе важат од полноќ. При последната промена на цените на бензините...