vesti24.mk

Tag : центар

МАКЕДОНИЈА

Девојка од Скопје повикува на внимание: Вчера маж се обиде да ме силува во Центар, во полиција ми кажаа дека има случај посериозен од мојот

admin
Девојка вчера била нападната од лице на околу 25 години во општина Центар. Девојката која на Фејсбук е потпишана Тамара Д., во статус пишува дека...
МАКЕДОНИЈА

Малолетно девојче и 24 годишно момче нападнати од кучиња во центарот на Скопје

admin
Две лица биле каснати од кучиња во текот на минатите два дена во општина Центар. Вчера во 21 часот 44 годишниот Д.Б. во Полициската станица...