vesti24.mk

Tag : Цеца Ражнатовиќ

ЗАБАВА

Синот на Цеца се сликаше потполно гол

admin
Синот на фолк дивата Цеца Ражнатовиќ со задоволство ги покажува резултатите од напорните тренинзи. Откако почна да тренира професионален бокс, Вељко Ражнатовиќ е горд на...
Uncategorized

Ексклузивни фотографии од снимањето на новиот спот на Цеца (ФОТО)

admin
Цеца Ражнатовиќ го сними спотот за баладата „Анѓео другог реда“, кој наскоро ќе и’ биде претставен на публиката. Цеца за спотот го ангажира романскиот манекен Флоријан,...
Uncategorized

Колку се „тешки“ фолк-ѕвездите од соседството

admin
Иако српските ѕвезди избегнуваат јавно да говорат колку навистина заработуваат на настапите и концертите, на сајтот „Celebrity net worth“ се објавени податоци кои покажуваат колку...