vesti24.mk

Tag : Цеца

ЗАБАВА

Петтодделенци ќе ги учат стиховите на Цеца за оценка

Ivana
Популарната српска пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ, се најде во еден учебник за основно образование. Поточно стиховите на една од нејзините најпопуларни песни. Учениците во петто...
ЗАБАВА

Анастасија Ражнатовиќ го тргна највештачкото на себе – вака изгледа сега (ВИДЕО)

admin
Ќерката на фолк пејачката Цеца Ражнатовиќ, Анастасија, привлекува внимание каде и да се појави, а многу девојки, особено оние од соседството ја доживуваат како модна...
ЗАБАВА

„Имаше се и сешто“ – Цеца конечно проговори за интимниот живот после Аркан

admin
Светлана Цеца Ражнатовиќ без сомнеж е една од најголемите ѕвезди на Балканот. Со самото тоа интересот за нејзиниот приватен живот е и тоа како огромно....
ЖИВОТ

Цеца и Карлеуша сами со судијата – се слушаа пцости и навреди

admin
Откако Цеца Ражнатовиќ ја тужеше Јелена Карлеуша за навреда, денеска пејачките првпат се соочија во судот. И во Првиот основен суд се одржа медијацијата, односно...
Uncategorized

Цеца со ТУЖБА против Карлеуша и психијатриско вештачење – Следеше ЖЕСТОК одговор

admin
Познато е дека цеца и Карлеуша водат војна, но Карлеуша ја користи секоја прилика да ја навреди пејачката. Цеца се огласи по последните изјави на...
Uncategorized

СВЕТОТ ОСТАНУВА НА МЛАДИТЕ: Ќерката на Цеца го „украде“ манекенот на мајка ѝ (ВИДЕО)

admin
Анастасија и згодното момче до раните утрински часови се забавувале на сплавовите во Белград. Фолк дивата Светлана Ражнатовиќ секогаш крева голема врева кога ќе објави...