vesti24.mk

Tag : цигла

ЗАБАВА

Драма на емисија во живо: Гола жена фрли цигла кон водителката (ВИДЕО)

admin
На интернет се појави видеоснимка од една романска телевизија за тоа како гола жена влетува во ТВ-студиото среде пренос во живо и фрла цигла кон...