vesti24.mk

Tag : Циклонот Владимир

Uncategorized ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА

ДОАЃА НОВ ЦИКЛОН – ВЛАДИМИР: ПРВИЧНИ ДЕТАЛИ НА ПОПОСКИ

admin
Почитувани граѓани не секогаш значи кога сме во поле на висок воздушен притисок да немаме и стабилно време иако кога станува збор за ваквото поле...