vesti24.mk

Tag : цимери

ЗАБАВА

Двајца цимери немале каде да спијат: Сега станаа милијардери, дознајте како!

admin
Пред десет години, двајца цимери морале за 10 долари да го издаваат својот душек на надувување за да имаат за живот. Сега нивната компанија вреди...