vesti24.mk

Tag : цо бајден

ВЕСТИ

Честитка од ВМРО-ДПМНЕ до Џо Бајден за изборот

admin
ВМРО-ДПМНЕ го честита изборот на новиот претседател на САД, Џо Бајден. „Посакуваме многу успеси, плодна работа и истрајност во борбата против глобалните предизвици. Се надеваме...