vesti24.mk

Tag : црвена боја

ЗАБАВА

Мажите сакаат црвено и природно

admin
Секоја жена барем еднаш се прашала што најмногу ги привлекува мажите кај понежниот пол. Одговорот на ова прашање го дава Миџ Вилсон, професорка по психологија...