vesti24.mk

Tag : црвена леќа

ЗАБАВА

Нешто на лажица: Вариво од црвена леќа што ќе ве закрепне и ќе ви го зајакне имунитетот

admin
За приготвување на варивото, наместо свежи, можете да користите и пиперки од замрзнувач Состојки:2 главици црвен кромид2 средни моркови1 среден пашканат2 помали пиперки250 г лупени...