vesti24.mk

Tag : црвени линии

ВЕСТИ

Мицкоски: Заев глуми лажен патриот и зборува за црвени линии (ВИДЕО)

admin
Заев се однесува како подвоена личност. Додека го продава идентитетот, се откажува од антифашистичката борба и преговара за придавката македонски, глуми лажен патриот и зборува...