vesti24.mk

Tag : Црвени фенери

ЗАБАВА

Eротски комплекс наместо Црвените фенери во Амстердам

admin
Амстердам планира изградба на тн. „еротски комплекс” составен од клубови, театри и други објекти посветени на сексот или хотел за проститутките – сè тоа во...
ЖИВОТ

Бизарна реалност за девојките од Red Light District: “Уринираа на нас, нè исмеваа и продаваа како предмети!”

Ferad Aruc
23 часот пред полноќ, две момчиња се приближуваат кон еден од излозите на најпознатиот секс кварт на светот. На излогот се “изложени” девојки во чипкаста...