vesti24.mk

Tag : црвено овошје

ЗАБАВА

Јадете црвено овошје за да имате убава насмевка

admin
Истражувањата покажуваат дека за блескаво бела насмевка, потребно е да јадеме боровинки и друго црвено овошје и зеленчук. Всушност, оваа храна содржи полифенол, супстанца која...