vesti24.mk

Tag : црвено теле

ЗАБАВА

Во Израел се роди потполно црвено теле: Според верувањата тоа е знак дека ни претстои голем историски момент (ВИДЕО)

admin
Во Израел се случи нешто необично, се родило потполно црвено теле, прво во 2.000 години Евреите сметаат дека раѓањето на вакво теле е знак дека...