vesti24.mk

Tag : црвен кармин

МОДА

Фантастични мејкап трикови со кои можете да изгледате како ѕвезда

admin
Отсекогаш сте се прашувале зошто ѕвездите имаат сјајни насмевки од милион долари, или како секогаш им успева да изгледаат како штотуку излезени од козметички третман?...