vesti24.mk

Tag : Црвен плоштад

СВЕТ

(ВИДЕО)Путин ја воодушеви цела Русија со потегот: Забележа како обезбедувањето турка воен ветеран, па веднаш…

Ferad Aruc
Претседателот на Русија, Владимир Путин забележа како неговото обезбедување во еден момент турка воен ветеран кој што се движеше во негова близина, по што веднаш...