vesti24.mk

Tag : црвен тепих

ЗАБАВА

ФОТО: Ова е најубавиот фустан од црвениот тепих во 2018

admin
На „модниот Оскар“ одржан во Лондон, неодамна се прогласени најдобрите дизајнери и модели на годината, а избран беше и главниот фустан за 2018 година. Мислењето...
Uncategorized

Тие се кралици на црвениот тепих: Пет дами кои го имаа најхрабриот моден стил во 2017 година

Ferad Aruc
Ѕвездите секогаш знаат да бидат во центарот на вниманието. Некои тоа го прават со своето однесување, а некои со стилот на облекување и изгледот. Овие...