vesti24.mk

Tag : црево

ЗАБАВА

Овој возач стана хит на социјалните мрежи, поради еден детаљ сите му се смеат (ФОТО)

admin
Оваа фотографија беше направена вчера во Сплит и за кратко време стана вистински хит во регионот. Имено, на Фејсбук страницата „Сообраќајни згоди и незгоди“ беше...