vesti24.mk

Tag : црна боја

ЗАБАВА

Зошто треба да изберете темни парчиња гардероба? Црната боја може да биде многу позитивна!

admin
Ако знаете како да ја искомбинирате, црната може да биде позитивна боја, а истражувањата го докажуваат тоа. Црната боја дава сигурност Во едно британско истражување,...
ЗАБАВА

Големо „НЕ“ од Ана Винтур за оваа модна комбинација!

admin
Легендарната уредничка на американскиот „Вог“ и жената чие мислење е „амин“ во модниот свет, го презира овој стајлинг и смета дека е сосема некреативен. На...
ЗАБАВА

Црната боја може да биде многу позитивна: Еве зошто треба да изберете темни парчиња гардероба

admin
Ако знаете како да ја искомбинирате, црната може да биде позитивна боја, а истражувањата го докажуваат тоа. Црната боја дава сигурност Во едно британско истражување,...