vesti24.mk

Tag : црна кола

ЗАБАВА

Ја измери температурата на црниот и белиот автомобил – Ќе се ШОКИРАТЕ колкава е разликата

admin
Еден од најтоплите денови ова лето, ни донесе „пријатни студени“ 37 спепени. Барем така велат метеоролозите. Тоа што сугурно нема да ви го кажат се...