vesti24.mk

Tag : црна ротквица

ЗАБАВА

Заборавена намирница која ги обновува штитната жлезда, жолчката и црниот дроб

admin
Црната ротква е малку подзаборавена намирница која е исклучително здрава и се користи з алекување на различни видови на болести. Има многу позитивни својства кои...