vesti24.mk

Tag : црна

ЗАБАВА

Американка си ја обои куќата во црно и стана вирален хит – еве и зошто

admin
Некои уметници се чини дека наоѓаат инспирација дури и на прилично непредвидливи места. Една таква личност е американската дизајнерка Хана Бичлер. Хана е добитничка на...