vesti24.mk

Tag : Црногорски плажи

БАЛКАН

Снегот ги претвори црногорските плажи во скијачки терени (ВИДЕО)

Ferad Aruc
Снегот кој ја прекри речиси цела Црна Гора ги израдува граѓаните и на приморските градови, а на социјалните мрежи се појавија видеоснимки од граѓани кои...