vesti24.mk

Tag : Црнокрак агенција

ЗАБАВА

Пред 20 години: Како изгледале Светлана и Мики Црнокрак на свадбата – Фото

admin
Светлана и Мики Црнокрак вчера прославија 20 годишнина од брак. По тој повод Мики на својот Фејсбук профил сподели фотографија од нивната свадба. Тие се...