vesti24.mk

Tag : Црнокрак

ЗАБАВА

(ФОТО) „Не ме снимајте истовремено со неа“: Стројната македонска мисица ја засени Лила во „Се или нешто“

Ferad Aruc
Девојката која ни се смее од билбордите, а исто така досега многупати освоила бројни титули за убавина, меѓу кои и Мис на Македонија, Надица Димковска...
ЗАБАВА

Пред 20 години: Како изгледале Светлана и Мики Црнокрак на свадбата – Фото

admin
Светлана и Мики Црнокрак вчера прославија 20 годишнина од брак. По тој повод Мики на својот Фејсбук профил сподели фотографија од нивната свадба. Тие се...
Uncategorized

Уште една титула за македонска убавица! Мис Медитеран 2017!

admin
Евгенија Ризова е девојката која ја понесе титулата Мис Медитеран 2017 и со тоа и донесе уште една победа на Македонија на интернационалните избори за убавина....