vesti24.mk

Tag : црно девојче

ЗАБАВА

Реакција на девојче со црна боја на кожата кое за прв пат гледа бел човек: ТОЈ ЌЕ МЕ ИЗЕДЕ (ВИДЕО)

admin
Видео од реакцијата на девојче од африка кое за прв пат во животот го заобиколи светот со брзина на светлината. Daily Mail објави видео, на...