vesti24.mk

Tag : Црнци

Uncategorized ВЕСТИ СВЕТ

Американски полицаец со електрошок нападна црнец

admin
Полицаец од Ланкастер во Пенсилванија се наоѓа под истрага откако бил уловен на видео како употребува електрошок на невооружен црнец кој седел на тротар, пренесува...