vesti24.mk

Tag : црн леб

Uncategorized

Црниот леб не е поздрав од белиот:Научниците конечно ја открија тајната!

admin
Бел или црн леб? Научниците открија во што е мистеријата. Познато е дека сите кои се хранат здраво го избегнуваат белиот леб, но научниците од...