vesti24.mk

Tag : црн мршојадец

ЗАБАВА

Сред лет на двајца параглајдеристи им слетал неочекуван гостин – Нема да ви се верува од глетката

admin
Двајца љубители на екстремните спортови биле крајно изненадени кога мршојадец слета на нивниот селфи стап среде лет со параглајдер. Неверојатното видео е објавено денеска на...