vesti24.mk

Tag : црн ориз

ЗАБАВА

Јужнокорејска диета со црн ориз

admin
Јужнокорејски научници препорачуваат црн ориз во борбата против вишокот килограми и спречување на дебелеењето. Стручните лица спровеле испитувања врз експериментални глувци со тежина поголема од...